Durallar Temizlik Makinaları
+90 312 215 31 52 WhatsApp 
Üye Girişi Kayıt Ol   

DURALLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1996 Yılında temizlik makinaları ve otel ekipmanları sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız,her geçen gün büyüyerek ve kendini geliştirerek, sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.
 
Anında çözüm üretebilen konusunda uzmanlaşmış teknik servis hizmeti ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sağlayan firmamız geçen 21 sene boyunca elde ettiği tecrübelerini siz müşterilerine aktarmaktadır.
 
En kaliteli olan ürünü en uygun fiyata sunabilmek için dünyaca ünlü markaların satış ve servis hizmetlerini yürüten firmamız,21 yılın verdiği tecrübesi ile yeterli makina ve yedek parça stoku ile hizmetinizdedir.

Temizlik makinaları, temizlik ekipmanları, kat arabaları, çöp kovaları, çevre tasarım ürünleri, ıslak hacim hijyen ekipmanları, otel ekipmanları, bahçe ekipmanları, taşıma ekipmanları, garaj ekipmanları, iş güvenliği ekipmanları, gibi birçok ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Ticari hayatında doğruluk ve dürüstlüğün en önemli erdem olduğuna inanan ve bu doğrultuda faaliyet gösteren  firmamızı bu günlerine getiren değerli müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla.


Hakkımızda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tüm Kategoriler
Yeni Ürünler
Fırsat Ürünleri
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 5.6889 TL. 5.6991 TL.
EURO 6.2847 TL. 6.2960 TL.