Durallar Temizlik Makinaları
+90 545 215 31 52
Üye Girişi Kayıt Ol   

DURALLAR

1996 Yılında temizlik makinaları sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız,geçen süre içerisinde otel ekipmanları, çöp kovaları, sıfır atık kutuları gibi alanlarda da faaliyelerine yürüterek, her geçen gün büyüyerek ve kendini geliştirerek, sektörünün önemli firmalarından biri haline gelmiştir.
 
Anında çözüm üretebilen konusunda uzmanlaşmış teknik servis hizmeti ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sağlayan firmamız geçen 21 sene boyunca elde ettiği tecrübelerini siz müşterilerine aktarmaktadır.
 
En kaliteli olan ürünü en uygun fiyata sunabilmek için dünyaca ünlü markaların satış ve servis hizmetlerini yürüten firmamız,21 yılın verdiği tecrübesi ile yeterli makina ve yedek parça stoku ile hizmetinizdedir.

Temizlik makinaları, sıfır atık çöp kutuları, temizlik ekipmanları, kat arabaları, çöp kovaları, çevre tasarım ürünleri, ıslak hacim hijyen ekipmanları, otel ekipmanları, bahçe ekipmanları, taşıma ekipmanları, garaj ekipmanları, iş güvenliği ekipmanları, gibi birçok ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Ticari hayatında doğruluk ve dürüstlüğün en önemli erdem olduğuna inanan ve bu doğrultuda faaliyet gösteren  firmamızı bu günlerine getiren değerli müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla

Sarpın Dural

DURALLAR TANITIM VİDEOSU


Hakkımızda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tüm Kategoriler
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 13.6705 TL. 13.7253 TL.
EURO 15.4439 TL. 15.5058 TL.